Levné stěhování pianina

Potřebujete přestěhovat pianino? Bojíte se náročného stěhování pianina? Hledáte vhodného partnera na rychlé a bezpečné stěhování? Kde hledat spolehlivé stěhovací služby? Obraťte se na nás. 

Již více než 10 let se zabýváme stěhováním všeho druhu u nás i v zahraničí. Jsme ryze česká společnost s kompletní nabídkou stěhovacích služeb. Hledáte spolehlivé stěhování pianina za nízké ceny? Obáváte se nadměrného stresu a starostí? Nemusíte. Využijte našich služeb a vše proběhne naprosto hladce a bez problémů.

Levné stěhování pianina – nabídka

Stěhování pianina – průběh

Stěhování pianina započne v předem stanovený den a čas, kdy k vám dorazí pracovníci podle velikosti nástroje. Typicky využíváme pro stěhování pianina dva pracovníky. Jde o velmi zkušené profesionály, kteří jsou kvalifikováni pro stěhování velmi těžkých a robustních předmětů a zajištění jejich 100% bezpečnosti.

Po schodištích používáme klasické stěhovací popruhy s vysokou nosností a na rovném terénu pak pianinový vozík s nosností až 1.000 kg. Pokud je třeba převést piano po hrubším povrchu, jako je například zahrada, použijeme speciálně upravený vozík, který zvládne transport i po méně kvalitní cestě nebo silnici. Součástí našeho vybavení jsou speciální misky pod piana, které ochrání vaši podlahu před poškrábáním nebo protlačením. 

Levné stěhování pianina – schody

Stěhování pianina oknem i jeřábem

Jak probíhá stěhování pianina v případě atypických prostor? Pokud nebude možné snést piano po schodech, například v případě úzkého nebo točitého schodiště, můžeme Vám nabídnout stěhování oknem za pomoci auta s hydraulickou rukou nebo jeřábem s výškou až 120 metrů, respektive 30 pater. A jestliže ani tyto alternativy nepřicházejí v úvahu, stále můžeme vaše pianino odborně demontovat, přestěhovat a na místě zase smontovat. Krom toho můžete využít další služby jako je servis nástroje, změna jeho barvy nebo úplná renovace.

Levné stěhování pianina – ceník

Stěhování pianina se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování.

Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník stěhování nebo na telefonu: +420 778 500 224