Levné stěhování klavíru

Potřebujete přestěhovat klavír, koncertní křídlo? Bojíte se náročného stěhování klavíru? Hledáte vhodného partnera na rychlé a bezpečné stěhování? Kde hledat spolehlivé stěhovací služby? Obraťte se na nás. 

Již více než 10 let se zabýváme stěhováním všeho druhu u nás i v zahraničí. Jsme ryze česká společnost s kompletní nabídkou stěhovacích služeb. Hledáte spolehlivé stěhování klavíru za nízké ceny? Obáváte se nadměrného stresu a starostí? Nemusíte. Využijte našich služeb a vše proběhne naprosto hladce a bez problémů.

Stěhování klavíru – nabídka

S levným stěhováním klavírů a křídel máme bohaté zkušenosti. Měsíčně přestěhujeme až 25 klavírů z běžných domácností i koncertních sálů. Nemáte čas či prostředky na přípravu a zajištění stěhování klavíru? Využijte naše stěhování na klíč. Vy nám řeknete co a kam přestěhovat a my se postaráme o vše potřebné.

Stěhování klavíru – průběh

Stěhování klavíru započne v předem stanovený den a čas, kdy k vám dorazí stěhovací vůz a pracovníci podle velikosti nástroje. Typicky využíváme dva pracovníky pro stěhování klavírů do velikosti 180 centimetrů a čtyři pracovníky pro velikosti nad 180 centimetrů. V každém případě jde o velmi zkušené profesionály, kteří jsou kvalifikováni pro stěhování velmi těžkých a robustních předmětů a zajištění jejich 100% bezpečnosti.

A jak takové stěhování klavíru probíhá? Po schodištích používáme klasické stěhovací popruhy s vysokou nosností a na rovném terénu pak pianinový vozík s nosností až 1.000 kg. Pokud je třeba převést klavír po hrubším povrchu, jako je například zahrada, použijeme speciálně upravený vozík, který zvládne transport i po méně kvalitní cestě nebo silnici. Součástí našeho vybavení je také leštěnka pro povrchovou úpravu laku a speciální misky pod klavír, které ochrání vaši podlahu před poškrábáním nebo protlačením. 

Klavír – příprava na stěhování

Levné stěhování klavíru – příprava

Jak se připravit na levné stěhování klavíru? Domluvíme se na nezávazné návštěvě naším pracovníkem, který obhlédne nástroj a na místě vám vytvoří nezávaznou cenovou nabídku. V rámci přípravy vás navštíví naši pracovníci, kteří vše prohlédnou a zdokumentují. Především je třeba identifikovat větší i menší závady na nástroji, nafotit je a zaznamenat do zakázkového listu. K zabalení klavíru používáme fixační fólie a případně také ochranné rohy, deky, bublinkovou fólii nebo vlnitou lepenku. V případě stěhování na delší vzdálenost doporučujeme termofólii proti vlhkosti nebo celodřevěný obal.

Stěhování klavíru – oknem i jeřábem

Jak probíhá stěhování klavíru v případě atypických prostor? Pokud nebude možné snést klavír po schodech, například v případě úzkého nebo točitého schodiště, můžeme vám nabídnout stěhování oknem za pomoci auta s hydraulickou rukou nebo jeřábem s výškou až 120 metrů, respektive 30 pater. A jestliže ani tyto alternativy nepřicházejí v úvahu, stále můžeme váš klavír odborně demontovat, přestěhovat a na místě zase smontovat. Krom toho můžete využít další služby jako je servis nástroje, změna jeho barvy nebo úplná renovace.

Levné stěhování klavíru – ceník

Stěhování klavíru se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování.

Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník služeb nebo na telefonu: +420 778 500 224