Levné stěhování Anglie – Velká Británie – UK

Pokud se stěhujete z ČR do Anglie

Zajistíme potřebný obalový materiál, který Vám zdarma zapůjčíme. Navštíví Vás náš technik, který projde stěhované věci a vypracuje cenovou kalkulaci. V domluvený termín uskutečníme stěhování s našimi zkušenými pracovníky.

Pokud sestěhujete z Anglie do ČR

Není možná návštěva naším technikem, ale bytové vybavení můžete sepsat do seznamu, případně nafotit pro naši lepší představu. V domluvený termín k Vám přijede stěhovací vůz a dle domluvy započne stěhování.

Stěhování Anglie – služby

Levné mezinárodní stěhování – doporučení

Naše stěhovací služby jsou účtovány v hodinové sazbě, tudíž konečná cena stěhování se odvíjí dle celkového času, který nám zabere realizace zakázky. Aby se opravdu jednalo o levné stěhování, je zapotřebí i částečná spolupráce z Vaší strany, a to především při balení veškerých předmětů (osobních věcí) do krabic. Ideální příprava na levné stěhování? Veškeré věci zabalené v krabicích nebo pytlích, když je to možné, mít připravený (demontovaný) nábytek, který je zapotřebí rozebrat, zajištěné parkovací místo pro stěhovací vůz co nejblíže vchodu na adrese nakládky a vykládky. Naši pracovníci pouze zabalí nábytek do ochranných obalů, naloží veškeré věci na auto a odjíždí na vykládku.

Levné stěhování do Anglie – ceník

Můžeme zajistit nejlevnější stěhování do Anglie. Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně a jsme schopni vypracovat cenovou nabídku na míru dle Vašich přání, potřeb i rozpočtu. 

Naše služby se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování.

Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník služeb nebo na telefonu: +420 778 500 224

Samozřejmostí je pojištění při stěhování do Anglie nebo z Anglie.