Stěhování pianina

Levné stěhování pianina Praha - ČR - Evropa

Potřebujete přestěhovat pianino? Bojíte se náročného stěhování pianina? Hledáte vhodného partnera na rychlé a bezpečné stěhování? Kde hledat spolehlivé stěhovací služby? Obraťte se na nás. 

Již více než 10 let se zabýváme stěhováním všeho druhu u nás i v zahraničí. Jsme ryze česká společnost s kompletní nabídkou stěhovacích služeb. Hledáte spolehlivé stěhování pianina za nízké ceny? Obáváte se nadměrného stresu a starostí? Nemusíte. Využijte našich služeb a vše proběhne naprosto hladce a bez problémů.

Realizujeme náročná stěhování celých administrativních budov i malých kanceláří či domácností. Jsme schopni přestěhovat těžké průmyslové stroje či trezory i křehké hudební nástroje nebo starožitný nábytek. Také nabízíme řadu doplňkových služeb jako je balení, skladování, likvidace pozůstalosti a montáž nábytku. S levným stěhováním pianin máme bohaté zkušenosti. Měsíčně přestěhujeme až 35 pianin z domácností i koncertních sálů. Nemáte čas či prostředky na přípravu a zajištění stěhování pianina? Využijte naše stěhování na klíč. Vy nám řeknete co a kam přestěhovat a my se postaráme o vše potřebné. A jaké další výhody nabízíme? Proč si vybrat naše služby?

5 výhod našeho stěhování pianin:

  • máme bohaté zkušenosti, stěhování pianin provádíme více než 6 let
  • měsíčně přestěhujeme až 35 pianin
  • zaměstnáváme pouze zkušené a kvalifikované pracovníky, žádné brigádníky
  • máme trvale nízké ceny a nepoužíváme žádné skryté příplatky
  • ručíme za 100% bezpečnost a spolehlivost

Jak se připravit na levné stěhování piana

Domluvíme se na nezávazné návštěvě naším pracovníkem, který obhlédne pianino a na místě vám vytvoří nezávaznou cenovou nabídku. Pokud budete souhlasit s využitím našich služeb, můžete rovnou podepsat závaznou objednávku a dohodnout se na přípravě stěhování. V rámci přípravy vás navštíví naši pracovníci, kteří vše prohlédnou a zdokumentují. Především je třeba identifikovat větší i menší závady na nástroji, nafotit je a zaznamenat do zakázkového listu. K zabalení pianina používáme fixační fólie a případně také ochranné rohy, deky, bublinkovou fólii nebo vlnitou lepenku. V případě stěhování na delší vzdálenost vám doporučíme termofólii proti vlhkosti nebo celodřevěný obal.

 

Levné stěhování pianina

Stěhování pianina započne v předem stanovený den a čas, kdy k vám dorazí stěhovací dva až čtyři pracovníci podle velikosti nástroje. Typicky používáme pro stěhování pianina dva pracovníky. V každém případě jde o velmi zkušené profesionály, kteří jsou kvalifikováni pro stěhování velmi těžkých a robustních předmětů a zajištění jejich 100% bezpečnosti.

A jak takové stěhování probíhá? Po schodištích používáme klasické stěhovací popruhy s vysokou nosností a na rovném terénu pak pianinový vozík s nosností až 1.000 kg. Pokud je třeba převést piano po hrubším povrchu, jako je například zahrada, použijeme speciálně upravený vozík, který zvládne transport i po méně kvalitní cestě nebo silnici. Součástí našeho vybavení jsou speciální misky pod piana, které ochrání vaši podlahu před poškrábáním nebo protlačením. 

 

Levné stěhování pianina - oknem i jeřábem

Jak probíhá stěhování pianina v případě atypických prostor? Pokud nebude možné snést piano po schodech, například v případě úzkého nebo točitého schodiště, můžeme Vám nabídnout stěhování oknem za pomoci auta s hydraulickou rukou nebo jeřábem s výškou až 120 metrů, respektive 30 pater. A jestliže ani tyto alternativy nepřicházejí v úvahu, stále můžeme vaše pianino odborně demontovat, přestěhovat a na místě zase smontovat. Krom toho můžete využít další služby jako je servis nástroje, změna jeho barvy nebo úplná renovace.

Levné stěhování pianina – ceník

Stěhování pianina se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování. Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník stěhování nebo na telefonu: +420 608 929 050

Galerie - Levné stěhování pianina

Levné stěhování pianina
Levné stěhování pianina
Levné stěhování pian
Levné stěhování pian
Levné stěhování pianina Praha
Levné stěhování pianina Praha
Stěhování pianina
Stěhování pianina
Stěhování pianina po Praze
Stěhování pianina po Praze
Levné stěhování pianina
Levné stěhování pianina