Levné stěhování bytu

Naše služby můžete využít při stěhování v rámci Prahy, ve středočeském kraji nebo do zahraničí. Naše stěhování poskytujeme i při stěhování do zámoří, kde umíme stěhovat do a z většiny států světa. Stěhujeme silniční, leteckou i námořní dopravou.

Levné stěhování bytu – nabídka

Stěhujeme levně po Praze i do zahraničí – po Evropě a po celém světě silniční, leteckou a námořní přepravou.

Naše doporučení

Naše stěhovací služby jsou účtovány v hodinové sazbě, tudíž konečná cena stěhování se odvíjí dle celkového času, který mám zabere realizace Vaší zakázky. Aby se opravdu jednalo o levné stěhování, je zapotřebí i částečná spolupráce z Vaší strany a to především při balení veškerých předmětů (osobních věcí) do krabic. Ideální příprava na levné stěhování? Veškeré věci zabalené v krabicích nebo pytlích, když je to možné, tak mít připravený (demontovaný) nábytek který je zapotřebí rozebrat, zajištěné parkovací místo pro stěhovací vůz co nejblíže vchodu na adrese nakládky a vykládky. Naši pracovníci pouze zabalí nábytek do ochranných obalů, naloží veškeré věci na auto a odjíždí na vykládku.

Levné stěhování – destinace

Stěhování bytového vybavení provádíme po Praze, celé ČR, na území EU i mimo ni i do zámoří. Mezi naše nejčastěji poptávané destinace patří:

Levné stěhování bytu – ceník

Naše služby se snažíme realizovat za nejlevnější ceny tak, aby se opravdu dalo mluvit o službě s názvem levné stěhování.

Více informací k cenám naleznete v sekci – ceník stěhování nebo na telefonu: +420 778 500 224